Franchising

Franchising

Adaılgın Medya Prodüksiyon Gıda ve Turizm A.Ş.  ®’in Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Marketlerin işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu markete ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchisee Adaylarında Aranan Özellikler:

Adaılgın Medya Prodüksiyon Gıda ve Turizm A.Ş.  olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi Marketin yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, Marketin açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Çiftliğiniz Yatırım Şartları:

Yatırım bedeli, Çiftliğiniz® için 35.000TL +KDV ’den başlamaktadır.

Adaılgın Medya Prodüksiyon Gıda ve Turizm A.Ş. ‘nin franchise’lere verdiği Market işletmeciliği süresi Çiftliğiniz ® için 5 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu Markete ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Net ciro üzerinden %13 royalty alınmaktadır.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, okul, dershane yakınları, şarküteri işletmeciliğine uygun ana arterler Market açılacak mekânda aranan özellikler arasındadır. Market  açılacak lokasyon Adaılgın Medya Prodüksiyon Gıda ve Turizm A.Ş.  yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

Fiziksel Özellikler:

İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 75 m2, toplam kapalı alan ise minimum 100 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 3 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır.

İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları doğrultusunda kontrol edilir.

Sorularınız:

Detaylı bilgi için +90 (850) 840-89-59 numaralı telefondan ve info@ciftliginiz.com adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla, 
Adaılgın Medya Prodüksiyon Gıda ve Turizm A.Ş. 

 

X