Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Hızlı tüketim sektöründe, uzman personeli ile, kurulduğu bölgede yüksek kalitede ürünler ürettirerek, tüketici ve iş ortaklarına en üst seviyede hizmetleri sunmak ve bu hizmetlerin devamlılığını sağlamak.

MİSYONUMUZ

“Çiftliğiniz”, Marketleri sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş şarküteri ürünlerini, tüketici beklentilerini en üst düzeyde tutarak tedarik eden bir firmadır. Uzman personeli, son teknoloji ile donatılmış soğuk hava tesisleri, tüketici memnuniyetini esas alan perakende satış mağazaları, hızlı lojistik ağı ile hizmet kalitesinden ödün vermeden büyümeyi ve pazarda lider olmayı hedeflemiştir. Tüketiciyi sağlıklı ve kaliteli ürünlerle buluşturan Çiftliğiniz Markası  , “Biz işimizi ailelerinize neşe ve muhabbet getiren sofralarınıza adadık ” sloganı ile tüm tüketicilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.

HAKKIMIZDA

Bizi bir yapan değerdir aile. Yüzlerce yıldır kardeşçe yaşadığımız Anadolu topraklarında,  kocaman bir aile olmayı başardık. Beraber güldük, beraber ağladık. Zor günlerimiz de oldu, güzel günlerimiz de. Ama aile olmaktan hiç vazgeçmedik. Sofralarımızı muhabbetle, dostlukla bezedik. Ramazan günleri beraber iftar yaptık, düğünlerde hep beraber oturduk aynı sofraya. Komşularımız zor günlerde soframızı hiç boş bırakmadı. Birlikte oturduk oraya, kardeşçe, dostlukla, muhabbetle…

Çiftliğiniz olarak bizler, o sofraların kıymetini çok iyi biliyoruz. Biz varlığımızı yüzyıllardır bu medeniyete neşe, muhabbet getiren sofralarınıza adadık. Ürettiğimiz her ürünü, sizin sofralarınıza layık üretmeye çalışıyoruz. Bu bizim ilk ve en önemli görevimiz.

Sizlerin sofralarına sağlıklı ve hijyenik şarküteri ürünlerini zamanında ve en uygun fiyatla getirmek için  gece gündüz çalışmaktayız. Bu coğrafyada yetişmiş, sofranın kutsallığını bilen kalifiye personelimiz, sizlere en kaliteli şarküteri ürünlerini sunabilmek için dur durak bilmeden çalışıyor.  Lojistik ağımız, zamanında hizmet için her dakika yanınızda.

Anadolu’nun damak tadını çok iyi biliyoruz. Sizin damak tadınızı çok iyi biliyoruz. Bizi biz yapan sofralarınızdaki kardeşliği, dostluğu, muhabbeti devamlı kılmak için, var gücümüzle çalışıyoruz. O yüzden adımız “Çiftliğiniz”…

X